Publikohet fotoja: ‘’Saimir Tahiri me Orestin e 1 milionë dollarëve cash’’

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një tjetër denoncim referuar qytetarit dixhital.

Ky i fundit I ka dërguar Berishës një foto ku shkruan: “Sajmir Tahiri me Orestin e 1 milion dollareve cash”!

Kliko per me shume info

POSTIMI I BERISHES:
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

“Foto e fundit saja me orstin komisariati nr6
Kapur me mbi 1milion dollar kesh ne elbasan dhe dy patenta te lundertarit te njohur Sajmir Tahirit e qe policia e mban te fshehte.
Administratori perftues i tenderave per te pastriar parate e krimit, nuk justifikon dot burimin e parave.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.