Prostituta e VIP-ave shqiptarë: Deputeti më dha 100 Euro për një orë

Kliko per me shume info

Rrëfimi i një prostitute ka tronditur opinionin publik, teksa ka deklaruar se një nga klientët e saj ka qenë edhe një deputet i Kuvendit të Shqipërisë.

Në një intervistë për gazetaren Klodiana Lalal për emisionin “Studio e Hapur”, vajza ka treguar (duke ruajtur anonimatin e plotë) se një nga rastet ka qenë edhe kur për klient ka patur një deputet.
Ajo ka treguar se vetëm përn një orë është shpërblyer me 100 euro.

Kliko per me shume info

E pyetur nëse ishte e sigurt se kishte të bënte me një politikan, vajza është shprehur me bindje se personin në fjalë e kishte parë në televizior dhe emsione politike.

Po ashtu, prostitute ka treguar se punon në mënyrë intensive gjatë 24 orëve, ndërsa nuk mungojnë edhe rastet kur është dhunuar. Një rast i tillë ka qenë kur është dhunuar nga një biznesmen.

“Nuk ja them emrin, më rrahi keq fare, për arsyet e veta. Për qejfin e vet. Më nxiu keq fare”, u shpreh vajza, e cila tregon se brenda një dite shkon me 10 deri në 15 klientë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.