Prostitucion te “Tata”, burg tutorit “të famshëm” dhe balerinave

Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg 7 personat që akuzohen se janë pjesë e një grupi kriminal i përfshirë në shfrytëzimin dhe ushtrimin e prostitucionit.

Gjatë operacionit u ndalua Rinard “Federik” Tota, 50 vjeç banues në Shkodër, organizator i rrjetit të prostitucionit. Ndërsa në pranga përfundoi 41 – vjeçari Kastriot Musa dhe pesë vajzat që akuzohen për ushtrim prostitucioni.

LEXO EDHE:  Deputeti i PD në ndihmë të bizneseve të vogla, ja si mund të llogarisni TVSH dhe pasojat
Kliko per me shume info

Rinard Tota shfrytëzonte për ushtrim prostitucioni lokalin e tij “Tata” në Shkodër. Gjatë kontrollit, atij iu sekuestrua ambienti tre katësh në pronësi të tij, dy automjete, një pistoletë dhe bizhuteri të llojeve të ndryshme./abcnews

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here