Prizren, i vuri flakën veturës pasi shkaktoi vetë-aksident

Kliko per me shume info

Dje në rrugën “Ismail Kryeziu” në Prizren, dy meshkuj kanë shkaktuar vetë-aksident, por më pas njëri prej tyre i ka vënë flakën qëllimisht veturës.

Zjarrëfikësit kanë dalur për ta shuar zjarrin, ndërsa policia po merret me rastin, transmeton Express.

Kliko per me shume info

Njoftimi i policisë:

04.11.2017-04:20. Dy të dyshuar meshkuj Shqiptar pasi që kishin shkaktuar vetë-aksident trafiku, njëri nga prej tyre qëllimisht i kishte vënë zjarrin veturës. Zjarrfikësit kanë dalur në vend të ngjarjes dhe kanë shuar zjarrin, ndërsa njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.