Prindërit qëndrojnë lakuriq para fëmijëve: Ndjehemi të qetë…

Kliko per me shume info

Një mama blogere ka zbuluar se si ajo dhe burri i saj janë ‘më se të lumtur’ që të qëndrojnë të zhveshur para fëmijëve të tyre.

Celine Bell, 37 vjeç, nga lindja e Londrës, tha se është e qetë kur qendron lakuriq teksa është në shtëpi me djemtë e saj Arthur, tr vjece dhe George 18 muajsh raporton DailyMail.

Kliko per me shume info

Ajo shpjegoi se fëmijët e saj ndërkohë ‘kënaqen duke qenë të zhveshur’, dhe janë ‘krenarë për atë që trupat e tyre mund të arrijnë’.

Megjithatë, ajo pranoi se do të vijë një kohë kur ajo dhe bashkëshorti i saj, Pete, 39 vjec, do të duhet të jenë ‘të ndërgjegjshëm’ për fëmijët e tyre dhe të vishen./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.