Presidenti Meta viziton në këmbë Manastirin, shqiptarët dalin dhe e presin në rrugë

Kliko per me shume info

Pas takimeve që ka zhvilluar në Shkup me politikanët e vendit, Meta është nisur sot për në qytetin e Manastirit, ku banojnë edhe mijëra shqiptarë.

Kliko per me shume info

Pritja për Metën ka qenë e denjë për një President të Shqipërisë. Ai ka dalë në këmbë në rrugët e qytetit ku është pritur nga mijëra shqiptarë.

Takimet janë bërë tek Shtëpia e Alfabetit në Manastir. Presidenti i Shqipërisë ka dalë në këmbë dhe ka zhvilluar takimet me qytetarët.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.