Pornostarja ruse sfidon Putinin, do kandidojë në zgjedhjet e ardhshme presidenciale

Elena Berkova, një pornostare ruse ka sfiduar hapur Presidentin Vladimir Putin, duke thënë se do të jetë rivale e tij në zgjedhjet presidenciale vitin e ardhshëm.

32-vjeçarja, nënë e dy fëmijëve ka thënë se do të vendosë dënimin me vdekje për ngacmimet seksuale.
“E kam marrë këtë vendim së fundmi sepse gratë janë aktive dhe duhet të marrin pjesë në fushën presidenciale.

LEXO EDHE:  Gjashtë arsye përse duhet shkurtuar floku gjatë shratzënisë
Kliko per me shume info

Divorci të jetë i pamundur për burrat, pasi aktualisht femrat e divorcuara mbajnë të gjithë përgjegjësinë për fëmijët”, ka thënë Elena.
Ajo e ka nisur karrierën e saj në industrinë e filmave për të rritur në fillim të viteve 2000 dhe luajti në rreth 20 filma.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here