Policia jep detaje për vrasjen e adoleshentit në Kukës: Ja si ndodhi ngjarja

Kliko per me shume info

Policia e Kukësit ka dhene detaje lidhur me vrasjen e një adoleshenti, ngjarje që tronditi mbrëmjen e sotme qytetin e Kukësit.

“Pak minuta me pare në shtetitoren e qytetit te Kukësit janë konfliktuar dy shtetas e në konflikt e sipër shtetasi R.M., 17-vjeç, dyshohet se ka goditur me thikë shtetasin A.M, 16 vjeç, banues në Kukës.

Kliko per me shume info

I plagosuri është transportuar në spitalin e Kukësit, ku ka gjetur vdekjen. Falë veprimeve të shpejta, Policia lokale beri te mundur kapjen e autorit të dyshuar”, bën me dije policia.

Autori është shoqëruar në Komisariatin e Policisë për veprime mëtejshme. Sakaq mësohet se është gjetur dhe sekuestruar thika e dyshuar si e përdorur nga 17-vjeçari R.M..

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të krimit të rëndë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.