Policia qëllon me armë në rrugë, ja kush është i kërkuari që po ndiqet

Kliko per me shume info

Policia ka kryer terror ne Laç, ku raportohet per shkembim zjarri mes fircave te rendit dhe nje te kerkuari.

Efektivet e policise, jane përballur me të shtëna me armë gjatë një operacioni për kapjen e një të kërkuari kete pasdite.

Kliko per me shume info

Sipas të dhënave të para policia është vënë në ndjekje të shtetasit Markel Bushi, por sapo e ka rrethuar, personi në fjalë ka qëlluar me armë ndaj efektivëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.