Publikohet skeda e oficerit të arrestuar në Vilun me 1.5 ton drogë, ja kush e pranoi në polici

Kliko per me shume info

Zbardhet skeda e plote e policit te arrestuar ne operacionin Viluni Beach me nje sasi te konsiderueshmeprej 1.5ton kanabis.

Enriko Zyle apo ndryshe Prel Zyle mesohet se ka nderruar emrin ne vitin 2011.

Kliko per me shume info

Kjo eshte edhe periudha pasi u pranua ne policine e shtetit, kohe kur ministrine e brendshme e drejtonte Lulzim Basha dhe policine e shtetit Hysni Burgaj me rekomandim nga zv.drejori i pergjithshem i kohes, Rasim Borishi.

Me heret, polici Zyle kishte qene i referuar edhe ne prokurorine e Tiranes per akuzen e korrupsionit dhe shperdorimit te detyres.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.