Po i jepnin drogën një greku, arrestohen dy shqiptarët

Kliko per me shume info

Policia greke ka arrestuar dy shqiptarë pasi janë kapur në flagrancë teksa po shkëmbenin drogën me një grek.

Ngjarja ndodhi në Igumenicë, në Urën e Rajos pranë kufirit. Dy shqiptarët, emrat e të cilëve nuk bëhen të ditur, 31 dhe 48-vjeç kaluan kufirin e gjelbër në këmbë.

Kliko per me shume info

Ata me vete kishin 1 kg e 26 gram marijuanë. Shqiptarët janë kapur në momentin që po ia jepnin pakon një greku 41-vjeç, i cili u arrestua.

Policia sekuestroi makinën e grekut si dhe 4 celularë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.