“Qeveria i ka ditët e numëruara”, deputeti i PD-së zbulon planin: S’i do rrëzojmë Ramën

Kliko per me shume info

Është mbledhur sot Komisioni i Sigurisë në të cilin po disktohet për buxhetin për SHISH.

Opozita braktisi mbledhjet e komisioneve parlamentare në formë proteste ndaj situatës në vend.

Kliko per me shume info

Nga ambientet e Kryesisë së Kuvendit deputeti demokrat Flamur Noka doli në një deklaratë për mediat ku tha se “Qeveria Rama ka rënë”.

“Është koha që ta rrëzojmë, nuk mund të bëjë buxhet më kjo qeveri. Perandoria do të rrëzhet me protesta dhe revolucion popullor. Kjo qeveri nuk qeveris por drejton krimin. Kjo qeveri nuk është qeveria e shqiptarëve por është qeveria e krimit dhe bandave”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.