Plagosen dy shqiptarë në Napoli, në pranga 3 persona

Pas një sherri të ndodhur mbrëmë në zonën e Acerra në Napoli, dy shqiptarë kanë mbetur të plagosur. Si raportojnë mediat vendase, ata janë dërguar në spital, dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Kliko per me shume info

Policia thotë se më parë ndodhi një përleshje mes emigrantëve në këtë zonë, ku nisi me shkopinj bejsbolli e më pas degjeneruar në të shtëna me pistoleta.

LEXO EDHE:  Izet Haxhia vetëdorëzohet në Policinë turke

Lidhur me këtë ngjarja, policia italiane ka vënë në pranga 3 persona, ndërsa ende nuk dihen motivet e kësaj ngjarje.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here