Pjerin Ndreu thirrje 3 ish-zyrtarëve të policisë: Dorëzohuni menjëherë ose përballuni me pasojat!

Kliko per me shume info

Me anë të një statusi në “Facebook” deputeti socialist, Pjerin Ndreu komenton zhvillimet e fundit në lidhje me dosjen Habilaj dhe iu bën thirje tre ish-zyrtarëve të lartë në policinë e Vlorës të vetëdorëzohen sa më parë.

Kliko per me shume info

Nëse kjo nuk ndodh siç tha ai ngrihen hije të forta dyshimi se janë të implikuar me rrjetet kriminale.

“Ish- zyrtaret e policise ndaj te cileve ka urdher arresti duhet te dorezohen nje ore e me pare ! Shmangia nga ekzekutimi i arresteve eshte e papranueshme per nje ish- zyrtar te rangut te larte ! Te paraqiten para drejtesie e te japin deshmi per akuzat, perndryshe pozita e tyre kompromentohet dhe le hije dyshimi te forta per implikimin e tyre ne rrjete kriminale !”,  shkruan Pjerin Ndreu në “Facebook”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.