Kjo është përzierja që arrin të pastrojë mushkëritë tuaj për vetëm 3 ditë

Kliko per me shume info

Duhani është cilësuar si vrasësi i dytë më i madh në të gjithë botën, madje, e ka të shënuar edhe në paketë.

Sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, plot 1 miliardë njerëz janë përdorues të rregullt dhe 5 milionë vdesin çdo vit. Kjo do të thotë që çdo 6 sekonda, dikush e humbet betejën me duhanin. Megjithatë, jo vetëm duhanpirësit kanë probleme me mushkëritë.

Kliko per me shume info

Prandaj ne po ju tregojmë përzierjen mrekullibërëse që arrin të pastrojë mushkëritë tuaja në vetëm 3 ditë.

Përbërësit: 

400 gramë qepë të prera imët;

2 lugë gjelle shafran Indie;

1 litër ujë;

400 gramë sheqer kafe;

xhenxhefil;

Përgatitja: Në një enë të madhe, zieni ujin dhe sheqerin kafe. Më pas shtoni qepët dhe xhenxhefilin. Në fund, hidhni shafranin e Indisë. Pasi të ketë zierë, lëreni të ftohet dhe më pas vendoseni në frigorifer.

Përdorimi: Konsumojeni këtë përzierje në mëngjes dhe në mbrëmje, 2 orë pasi keni ngrënë, shkruan Shije.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.