Kjo është përzierja që arrin të pastrojë mushkëritë tuaj për vetëm 3 ditë

Duhani është cilësuar si vrasësi i dytë më i madh në të gjithë botën, madje, e ka të shënuar edhe në paketë.

Sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, plot 1 miliardë njerëz janë përdorues të rregullt dhe 5 milionë vdesin çdo vit. Kjo do të thotë që çdo 6 sekonda, dikush e humbet betejën me duhanin. Megjithatë, jo vetëm duhanpirësit kanë probleme me mushkëritë.

LEXO EDHE:  Terapia me limon të ngrirë, pse duhet provuar
Kliko per me shume info

Prandaj ne po ju tregojmë përzierjen mrekullibërëse që arrin të pastrojë mushkëritë tuaja në vetëm 3 ditë.

Përbërësit: 

400 gramë qepë të prera imët;

2 lugë gjelle shafran Indie;

1 litër ujë;

400 gramë sheqer kafe;

xhenxhefil;

Përgatitja: Në një enë të madhe, zieni ujin dhe sheqerin kafe. Më pas shtoni qepët dhe xhenxhefilin. Në fund, hidhni shafranin e Indisë. Pasi të ketë zierë, lëreni të ftohet dhe më pas vendoseni në frigorifer.

LEXO EDHE:  Nëse keni këto simptoma, atëherë zorrët tuaja kanë parazitë. Si t’i largoni në mënyrë natyrale

Përdorimi: Konsumojeni këtë përzierje në mëngjes dhe në mbrëmje, 2 orë pasi keni ngrënë, shkruan Shije.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here