Peru, 24-vjeçari “zgjohet” në arkivol, shkon në spital dhe…vdes

Për disa orë me radhë qëndroi në një arkivol të hapur, ku familjarët, të afërmit dhe të njohur po i jepnin lamtumirën e fundit.

Por, befas 24-vjeçari peruan Watson Franklin Mandujano Doroteo lëvizi dhe të pranishmit vunë re që i riu nuk kishte ndërruar jetë, por kishte humbur ndjenjat.

Kliko per me shume info

Në dijeni të faktit që Watson kishte konsumuar më herët një përzierje të madhe ilaçesh qetësuese, familjarët e dërguan me shpejtësi në spital.

LEXO EDHE:  Mbante dy të dashur njëkohësisht, vajzës i ndodh gjëma

Mjekët konfirmuan se ai ishte ende gjallë dhe menjëherë e vendosën nën kujdes, por pak më vonë, gjendja e tij u përkeqësua dhe 24-
vjeçari ndërroi jetë.

Sipas televizioneve kolumbiane gjithçka nisi nga një dhëmb. Watson ishte paraqitur në një klinikë dentare për të mbushur një dhemb, por menjëherë më pas, ai pësoi komplikacione të shumfishta, përfshirë edhe ethe.

LEXO EDHE:  Shkencëtari thyen rrjetin me zbulimin e fundit: Ja si pastrohet trupi gjatë Ramazanit…

Për të shmangur përkeqësimin, 24-vjeçari u vizitua në spital, ku mjekët i dhanë një kurë me qetësues, që fillimisht i shkaktuan humbje të ndjenjave dhe më pas vdekjen, citon tch.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here