Përndiqte 20-vjeçaren, arrestohet nga policia

Kliko per me shume info

Policia e Bulqizës ka vënë në pranga 23-vjeçarin Leonard Lica, i dënuar më parë edhe për vjedhje. Por këtë herë, i riu është prangosur për përndjekjen e një vajze.

Sipas policisë, B.K, 20 vjeçe ka bërë kallëzim në polici më 30 tetor se Lica e përndiqte në periudha të ndryshme kohore. Për këtë ai ishte shpallur në kërkim që para një jave, për tu vënë në pranga këtë të martë.

Kliko per me shume info

Ndaj 23-vjeçarit rëndon akuza e përndjekjes, dhe hetimet do të ndiqen nga prokuroria e Dibrës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.