Përleshje gjatë ndeshjes Delvina-Butrinti/ Goditet me grushte arbitri dhe ndërpritet sfida

Kliko per me shume info

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur gjatë ndeshjes së sotme, Delvina-Butrinti, ku gjyqtari i ndeshjes është qëlluar me grushte në minutën e 15′.

Tifozët kanë tentuar të hynë me forcë në fushë, ku përveç përplasjes mes tyre, kanë hedhur edhe shashka apo gjëra të tjera të forta në fushë.

Kliko per me shume info

Pas goditjes së gjyqtarit me grushte, është ndërprerë edhe sfida Delvina-Butrinti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.