Përgjimet/ Biseda e Sotës me të atin: Ba…më ka kap policia…

Kliko per me shume info

Policia dhe prokuroria sekuestruan telefonin e Orest Sotës, i cili u kap në Elbasan me patentat e Tahirit dhe 863 mijë euro.

Sot janë zbardhur bisedat që ka shkëmbyer 25 vjecari me babanë e tij, biznesmenin Lefter Sota përpara se të arrestohej. Ndërsa kanë shkëmbyer numra telefoni dhe mesazhe në ëhatsApp gjatë paradites, pasditen e 1 Nëntorit, Sota i ka shkruar babait të tij: “Ba…më ka kap policia”.Këto biseda janë pjesë e dosjes hetimore ndaj tij.

Kliko per me shume info

Sot Gjykata e Krimeve të Rënda rikonfirmoi masën arrest me burg për të riun. Ka dyshime thotë prokuroria se paratë që iu gjetën në makinë bashkë me patentat janë të Saimir Tahirit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.