Rrëfehet vajza shqiptare, u përdhunua nga futbollisti i Milanit: Më dehu, humba ndjenjat

Kliko per me shume info

Futbollisti i njohur brazilian Robinjo u dënua të premten me 9 vite burg nga një gjykatë e shkallës së parë italiane, për përdhunim në grup të një vajze shqiptare.

Sipas medias italiane ngjarja ka ndodhur në 22 janar të 2013-ës, në një diskotekë të Milanos, ku ish-sulmuesi i Milanit ishte bashkë me 5 brazilianë të tjerë.

Kliko per me shume info

Në deklaratën e saj, vajza ka treguar se nuk ka qenë e vetëdijshme në atë moment dhe më pas ka humbur plotësisht ndjenjat.

Sipas saj, grupi e ka detyruar të kryejë disa herë marrëdhënie seksuale me forcë, në një garderobë, ku dhe kanë abuzuar me të.

“Kam shkuar në klub me dy miq të tjerë. Ata janë larguar kur agresorët më dehën dhe më pas unë kam humbur ndjenjat”, tha vajza shqiptare, e cila në atë kohë ishte 22 vjeçe.

Avokatët e futbollistit kanë mohuar këto akuza dhe kanë thënë se do ta apelojnë vendimin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.