“Patentat dhe Eurot”, gazetarët “zënë ngushtë” Tahirin, por ja si përgjigjet ish – ministri

Kliko per me shume info

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, i pyetur nga TV Klan në lidhje me dy patentat në emrin e tij gjetur në makinën e biznesmenit të arrestuar nga policia sot në Elbasan, është shprehur se “për momentin nuk mund të flasë për çështjen”

Bashkë me patentat, Orest Sotës iu gjetën edhe 800 mijë euro.

Kliko per me shume info

Për paratë 25-vjeçari i ka thënë policisë se do të bënte një pagesë te Kurum në Elbasan ndërsa për patentat është munduar të sqarojë se i ka harruar në makinën e tij shoferi i Tahirit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.