Patentat e Tahirit, Shkëlzen Berisha: I duhet ndihma e Jolezës

Kliko per me shume info

Nuk vonoi shumë gjatë ironia e djalit të ish- kryeministrit Sali Berisha, për patentat e publikuara të Tahirit.

Policia e Elbasanit konfirmoi lajmin që një biznesmen është arrestuar dhe na makinën e tij janë gjetur dhe dy patenta me emrin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Kliko per me shume info

Menjëherë, Shkëlzen Berisha, përmes një postimi në FB, ironizon ngjarjen:
“800 mije euro + 2 patenta. Tahirit i duhet ndihma e Jalezës për një shpjegim”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.