Pasi u rrahën me njëra-tjetrën në mes të Tiranës, pajtohen këngëtaret shqiptare

Vite më parë lajmi i tyre bëri shumë bujë në media. Bëhet fjalë për Leonora Jakupin dhe Adelina Ismajlin, të cilat patën një konflikt, ku degjeneroi deri në dhunë dhe kërcënime.

Në atë kohë mediat raportuan se Leonora ishte rrahur nga motrat Ismajli dhe nëna e tyre tashmë e ndjerë, Mona. Sakaq, prej shumë vitesh këngëtaret nuk kanë folur me njëra-tjetrën.

LEXO EDHE:  Këngëtari shqiptar: Vajzat kërkojnë ndihmë t‘i shpëtojnë dhunës
Kliko per me shume info

Ndërsa, e ftuar në emisionin “Mirage”, në rubrikën “Kë zgjedh”, mes Zanfinës dhe Adelinës, Leonora ka zgjedhur këtë të fundit. “Për shumë arsye”, ka thënë këngëtarja duke mos dhënë më shumë detaje.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here