Pasardhës të çiftit Skënderaj?/ Ja çfarë thotë Venera Lumani

Kliko per me shume info

Çifti i showbizit shqiptar Venera Lumani dhe Lind Islami që në fillimet e tyre kanë ditur të tërheqin vëmendjen e publikut dhe të na injektojnë pëlqimin kundrejt muzikës së tyre.

Kliko per me shume info

Janë treguar thjeshtë të thjeshtë, romantikë dhe mjaft të dashur me njëri-tjetrin aq san a kanë dhënë idenë e një dashurie pa kushte si ajo e çiftit të njohur “Alban Skënderaj-Miriam Cani”.

E pyetur në lidhje me ngjashmërinë e saj dhe Lindit me Albanin dhe Miriamin përsa i përket muzikës, në emisionin “Thumb”, Venera ka dhënë përgjigjen më të bukur.

“Do gënjeja veten, por edhe publikun nëse thoja që, jo, se inspirohemi nga ata, por që na pëlqejnë shumë si çift. Ne kemi punën tonë, por që koeçidencialisht bëjmë të njejtën punë si ata. Është bukur të ecësh në hapat e atyre”, është shprehur Venera Lumani.

Thumb 9 pj 2

Venera Lumani rrefen marredhenien e saj me vjehrren dhe kunaten. A e ndihmon Lindi ne punet e shtepise? A e di valle Venera se kush do e fitoje Kengen Magjike? Andi dhe mikrofoni i "Thumb" kane intervistuar disa nga kengetaret me te njohura te muzikes shqiptare per tu marre opinionet e tyre per debatin e shumeperfolur gra vs burra. Aurela Gace, Myfarete Laze, Eneda Tarifa, Irma Libohova, Marsela Cibukaj etj Ndiqini te gjitha ketu !

Posted by Blitz.al on Samstag, 18. November 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.