Pas Emeli Sande një tjetër yll botëror do të vijë Shqipëri

Kliko per me shume info

Ylli i muzikës botërore, Emeli Sande do të performojë për “Natën e Bardhë” në Tiranë.

Kliko per me shume info

Ylli i muzikës botërore, Emeli Sande do të performojë për “Natën e Bardhë” në Tiranë.

Artisten e njohur pritet ta ndjekin një numër i madh adhurues të kryeqytetit në sheshin
“Skënderbej”, pasi fama e këngëve të saj është mbarëkombëtare.

Por Bashkia e Tiranës duket se ka rezervuar një tjetër surprizë për kryeqytetasit,
pasi në muajin maj pritet të vijë në Tiranë artisti më “in” i viteve 2000,
Enrique Iglesias.

Lajmin e ekskluziv e bëri me dije drejtorja e promovimit në Bashkinë e Tiranës, Juli Dhame e cila tha se Iglesias por dhe shumë yje të tjerë botëror duan të performojnë turet në Tiranë.

E ftuar në programin “Pasditja ime” të gazetarit Eraldo Rexho, Dhame tha se
evente të tjera kulturore pritet të zhvillohen përgjatë fundvitit në
Tiranë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.