Pas divorcit të bujshëm, rikthehet sërish Klaudia Pepa me plane të reja në horizont

Balerina Klaudia Pepa prej kohësh është larguar nga Shqipëria duke u zhvendosur në një jetë të re në Itali.

Kliko per me shume info

Pas divorcit të bujshëm me bashkëshortin Albi Nako ajo vazhdoi projektet e saj në lidhje me karrierën si balerinë në shtetin fqinj, duke u shfaqur herë pas here dhe me foto sensuale në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Si i futi gruaja e vdekur në sherr Roza Latin dhe Luana Vjollcën

Kësaj rradhe balerina e njohur njofton se diçka e re, një projekt i ri po duket në horizont.

“Diçka po vjen”, shkruan ajo tek një foto të postuar në Facebook.

Se për çfarë bëhet fjalë konkretisht, ende nuk e dimë, nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim lajme të reja nga balerina bukuroshe.

LEXO EDHE:  Enca “shtang” fansat, ja nis twerk-ut me të pasmet gjigante

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here