Pas aksidentit të rëndë, kryeministri shfaqet nën çadër me Haradinajn

Kliko per me shume info

Pas aksidentit të rëndë ku për pasojë u plagosën 5 persona në hyrje të Korçës, nga të cilët tre gardistë që shoqëronin kryeministrin, Edi Rama është shfaqur shëndoshë e mirë në bulevardin e Korçës.

Rama ka ecur në këmbë në shtëpinë e Flamurit në Korçë, nën çadër, bashkë me homologun e tij kosovar Ramush Haradinajn.

Kliko per me shume info

Ka nisur të këndohet himni kombëtar dhe pritet të nisë menjëherë mbledhja zyrtare e qeverive.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.