Parashikimi për javën e ardhshme, nga e hëna temperaturat shkojnë në ekstrem

Gjatë fundjavës do të ketë vranësira dhe reshje shiu të izoluara, sidomos në veri të vendit.

Kliko per me shume info

Ama mos prisni temperatura të larta, pasi fillimi i javës tjetër do të sjellë një dimër të vërtetë.

Prej mbrëmjes së të dielës duhet të përgatitemi për një dimër arktik me reshje dëbore e temperatura shumë grade nën zero.

LEXO EDHE:  HOROSKOPI 20 Prill 2018, ja çfarë do t'ju ndodhë sot

“Termometri do të shënojë -6 apo -7 gradë në zonat malore në mëngjes dhe zonat e ulëta mund të jenë në 0 gradë, por dhe në vlera negative”, thonë meteorologët.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here