Moti për sot, vijon ulja e temperaturave

Kliko per me shume info

Gjatë ditës së sotme veriu dhe ekstremi jugor mbeten me vranësira të dendura dhe shira thuajse gjatë gjithë ditës ndërsa mesdita sjell reshje edhe në Verilindje.

Pjesa tjetër e territorit vijon me kthjellime dhe vranësira kalimtare si edhe shira të izoluar, më të mundshëm pas mesditës dhe orët e pasdites.

Kliko per me shume info

Gjithashtu do të kemi dhe rënie të temperaturave të ajrit, do të ulen lehtë në mëngjes por 2 – 3°C rënie sjellin orët e mesditës, kryesisht në Lindje dhe Jug.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.