Ulen ndjeshëm temperaturat, ja parashikimi i motit për sot

Kliko per me shume info

Gjatë ditës së premte, 10 nëntor 2017, moti në vendin tonë parashikohet të jetë me vranësira mesatare dhe të dendura. Priten reshje shiu me intensitet të dobët në pjesën bregdetare dhe qëndrore. Në vendet malore priten reshje debore.

Era do të jetë me drejtim Juglindje-Jugperëndim 1-18m/sek, më e theksuar përgjatë vijës bregdetare.

Kliko per me shume info

Temperaturat parashikohen te jene:

Vendet malore 2°/14°C

Vendet e ulta 6°/21°C

Vendet bregdetare 7°/19°C

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.