“Cadrat me vete”, ja parashikimi i motit për sot

Kliko per me shume info

Gjatë ditës së sotme, 16 nëntor 2017, moti mbi vendin tonë parashikohet të jetë me vranësira dhe reshje shiu, lokalisht në formën e shtrëngatave dhe stuhisë
Era do te jete me drejtim Juglindje 1-15m/sek.

Deti i forcës 5 me lartësi vale 3.2 metër. Mjegull mjegullinë lokale për shkak të reshjeve.

Kliko per me shume info

Temperaturat parashikohen të jenë:
Vendet malore 5°/10°C
Vendet e ulëta 8°/20°C
Vendet bregdetare 9°/18°C

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.