Paralajmërimi i LSI: Zhvillime të reja tronditëse për çështje javësh

Kliko per me shume info

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili paralajmëroi zhvillime të rëndësishme javët e ardhshme në vend.

Sipas Vasilit, këto zhvillimet do t’a rrëzojnë Ramën nga pushteti.

Kliko per me shume info

“Javë më parë në Kuvend paralajmërova se cfarë do të ndodhte, sot ju them se do të ketë të tjera zhvillime të rëndësishme, cështje javësh, që këtë kryeministër të degraduar do ta rrëzojnë nga pushteti”- u shpreh Vasili në Konventën Kombëtare të LSI-së.

1 COMMENT

  1. Cudi e madhe LSI -ja si ndryshoi kraht si Kali eTtrojes, del perpara popullit shqipetar se bashku me Noken,se pas nje jave do behet kijameti- dhe shqipetaret do shkoin tutje me anijen e Noes.Nuk e kuptoi ,cfar kerkoin keta kalemxhinje dhe orator si Demosteni, qe flasin para medjave fjale bomastike,qe kurre nuk jane per qetsim shpirteror per shqipetaret.Ata persona qe flasin kundra shtetit shqipetar duet te dalin para drejtesis.Akoma kerkojm ta rrudhim,gjakosim vendin,ku akoma rruget e Shqiperis kulloin gjak nga viti 1997.Ku po shkoim keshtu me keto deglarata delire, per kolltuk e fron.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.