Panucci “u merr frymën” lojtarëve në Antalia

Kliko per me shume info

Ndaj Turqisë këtë të hënë është vetëm ndeshje miqësore, por impenjime në Antalia, ku është grumbulluar Kombëtarja, duke tejet i madh.

Nga Turqia, duket se do të nisë një erë e re në Kombëtaren Kuqezi nën drejtimin e trajnerit Panucci. Italiani po kërkon të njohë sa më shumë grupin që ka në dispozicion edhe pse koha nuk është e madhe.

Kliko per me shume info

Kombëtarja është duke vazhduar me dy seanca stërvitore dhe pritet që ndaj Turqisë të kemi një Kombëtare të ndryshuar krahasim me atë që kemi parë në eliminatoret e Botërorit, të cilat i mbyllëm në vendin e tretë në grup./tch

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.