Pamjet e udhëtimit, çfarë bëri në Shqipëri djali i George Soros-it

Kliko per me shume info

Djali i miliarderit George Sorosit, Aleksandër Soros ka mbërritur sot në Tiranë. Ashtu siç duket nga fotot e postuara nga vetë djalit i miliarderit botëror, Aleksit i pëlqen shumë Tirana. Nuk ka munguar as një lëvizje e tij nëpër Tiranë të cilën e ka bërë 4 orë më parë.

Kliko per me shume info

Ai ka vizituar zonën e “Pazarit të Ri” në Tiranë ku madje ka postuar edhe një video në rrjetet sociale ku shfaqet teksa ecën në këtë zonë dhe i tregon se i pëlqen ushqimi shqiptar.

Duhet të theksojmë që flitet se kryeministri Edi Rama është një nga miqtë e George Soros por deri më tani nuk ka bërë publik asnjë detaj nga takimi me të, madje as ndonjë status në rrjetet e tij sociale.

A janë takuar të dy? Pse djali i miliarderit ka marrë rrugën drejt Shqipërisë? A mund t’a neglizhojë Rama një takim me djalin e fondacionit që ndikoi në Reformën në Drejtës?! Këto ende nuk dihen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.