“Pse më le o gjysma ime?”, Paloma e Fiksit humb njeriun e shtrenjtë

Kliko per me shume info

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur si Paloma, ka humbur një person shumë të shtrenjtë për të.

Ka qene vete Paloma e cila e ka dhënë lajmin përmes rrjeteve sociale ku dhe ka publikuar një mesazh rrënqethës për të shtrenjtën e saj, të ndarë nga jeta në moshë shumë të re.

Kliko per me shume info

“Ti je dielli i ngrohtë i ditëve të mia të ftohta

Ti je hëna e shndërritshme në netët e errëta

Ti je erë e këndshme flladi në vapën që përvëlon

Ti je gjysma ime .

Nuk mundem ta besoj ikjen tende kurre . Ti e doje shume jeten e doje shume familjen kishe shume arsye per ta gezuar rinine tende.

Zoti te zgjodhi ty per te ndricuar parajsen dhe per te erresuar dhimbjen tone. Me mungon kaq shume .

Doja te ndaja me ty ato momentet me te bukura te jetes qe ti dikur mi tregoje si perralle dhe sot u bene realitet. Ma bere me hile.

Te dua pafundesisht dhe cdo dite lutem qe te jeshe mire dhe te me duash si gjithmone ! Jam aty me ty . Bruna Demneri”, shkruan Rudina në rrjete sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.