FOTO/ Edi Paloka tallet me Vangjush Dakon pas denoncimit të Lulzim Bashës

Edi Paloka ka publikuar një “meme” tallëse për kryebashkiakun e Durrësit Vangjush Dako, pas akuzave ndaj këtij të fundit nga kryetari i PD Lulzim Basha.

“Gjushi is back”, shkruhet në “memen” e publikuar nga Paloka, ku shfaqet një gjel, me një pistoletë të lidhur ndër këmbë dhe pa pendë.

Kliko per me shume info

Sipas Bashës, Vangjush Dako është përgjuar në biseda me trafikantë për të blerë votat e zgjedhjeve të 25 qershorit.

LEXO EDHE:  Zbulohen sekretet! Ja çfarë duan meshkujt në një marrëdhënie që të zgjasë e të mos tradhtojnë

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here