Paloka: Ja kush është peshku i madh i krimit në Shqipëri

Nënkryetari i Kuvendit, Edi Paloka reagoi pas deklaratës së bërë nga ambasadori amerikan Donald Lu, i cili u shpreh se në janar do të nisin arrestimet e peshqve të mëdhenj.

Kliko per me shume info

Paloka shkruan se peshku i madh i krimit në Shqipëri është një dhe vetëm një, ai quhet Edi Rama.

“Peshq të vegjël, peshq të mëdhenj. Kush ha e kush do ta hajë?

LEXO EDHE:  Basha një ditë pas “privatizimit” të PD: Ftesa ime sot është për...

Unë nuk mund të ç’kodifikojë kodet e askujt, po une dhe gjithë shqiptarët dijmë shumë mirë se “peshku i madh” i krimit në Shqiperi është një dhe vetëm një e quhet Edvin Kristaq Rama.

Sa të vazhdojë të jetë ai kryeministër; një vit, një muaj, një jave, një ditë apo dhe një ore, krimi në Shqipëri do vazhdojë vetëm të rritet e fuqizohet…”, shkruan Paloka.

LEXO EDHE:  Pas raportit të DASH reagon deputetja shkodrane: Rama po fundos Shqipërinë

 

Kliko per me shume info

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here