Objekti misterioz ndjek avionin mbi aeroportin e Heathrow

Kliko per me shume info

Imazhe të jashtëzakonshme janë filmuar teksa një objekt i shndritshëm misterioz ka kaluar mbi aeroportin Heathrow, në Londër, pak sekonda përpara se një avioni të ulej.

Skenat dramatike tregojnë një dritë të fortë që lëvizin me shpejtësi drejt shtëpive më poshtë, para se të digjej pak momente para se një avion i madh të futet në pamje.

Nuk dihet nëse vija me ngjyra të ndezura ishte një meteor apo hyrja atmosferike e ndonjë sendi tjetër të panjohur të mbeturinave të hapësirës.

Kliko per me shume info

Është gjithashtu e paqartë saktësisht sa larg ka qenë “ylli i rrëzuar” dhe sa pranë një aksidenti ajror mund të ishim, shkruan Daily Mail./top channel


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.