Nxënësi 16-vjecar: Bëra seks me mësuesen 50 herë, ajo ngeli shtatzënë

Kliko per me shume info

mesuesjaaaNjë mësuese 30-vjeçare në Britaninë e Madhe ka ngacmuar në rrjetin social “Facebook”, nxënësin e saj 16-vjeçar. Nderkohe ka qene ky i fundit qe ka treguar se ka bërë seks me mësuesen per shume kohe.

Nxenesi 16-vjeçar është shprehur se brenda pak muajve, ka bërë seks 50 herë më mësuesen e tij, e cila është e divorcuar dhe ka një vajzë 2­-vjeçare.

Kliko per me shume info

Ai ka shtuar se e bija e mësues ka nisur ta thërrasë ate me emrin “babi”. Historia roze e pazakonte mori fund kur 30­-vjeçarja i tha atij se kishte mbetur shtatzënë.

Pasi 16-vjeçari mori vesh se mësuesja ishte shtatzënë, ka vendosur që t’i tregojë vëllait të madh dhe prindërve. Ndërkohë që mësuesja iu lut dhe i ofroi edhe 20 mijë sterlina që të mos e padiste, pasi nuk donte të humbiste vajzën e saj. Ajo ka arritur t’i shpëtojë burgut, por ka humbur vendin e punës.

“I shkruanim dhe i telefonim shpesh njëri-tjetrit, ishte kthyer si një lidhje. Pastaj nisi të më telefononte edhe fundjavave, duke më pyetur nëse mund të kaloja nga ajo”, është shprehur për “The Sun”, 16-vjeçari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.