Nusja e re dhunon vjehrrin, nuk e duronte dot kur i jepte urdhëra

Kliko per me shume info

Nuk kishte shumë që kishte hyrë nuse në atë shtepi, por vajza e re mesa duket nuk ka duruar dot urdhrat e vjehrrit.

Ajo po hetohet në gjendje të lirë pasi ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht babanë e burrit.

Kliko per me shume info

Sipas policisë një ditë më parë janë referuar materialet në Prokurorinë e Lushnjës, për nusen me inicialet K. M.

Burimet thane se 28- vjeçarja, dyshohet se në banesë, ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj vjehrrit 63 vjeç

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.