Nuk rezistoi dot, rikthehet në sport super peshëngritësja

Një peshëngritëse me një fizik të pabesueshëm ka njoftuar rikthimin e saj në sport pas 18 muajsh mungesë.

Kliko per me shume info

Peshëngritësja mahnitëse ruse Natalia Kuznetsova kishte dalë në “pension” pas marrjes së një numri të madh titujsh, duke përfshirë kampionatit evropian, si dhe vendosjen e tri rekordeve botërore në stilin shtytjes dhe po aq në stilin e shkëputjes.

LEXO EDHE:  Mësoni pse nuk duhet ta mbani kuletën në xhepin e pasmë

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here