Nuk ka më dyshime, Bora Zemani dhe Vin Veli janë ndarë

Kliko per me shume info

Në një kohë kur pak kohë më parë në media u përfol se Bora Zemani dhe Vin Veli i kishin dhënë fund martesës së tyre, një tjetër lajm i tillë u rishfaq. Revista Who, bazuar tek dëshmitë e të afërmeve të çiftit, shkruan se çifti tashmë ka vendosur që t’i japin fund martesës, nga e cila kanë edhe një djalë.

Ndonëse moderatorja Zemani hodhi poshtë lajmin duke publikuar një foto familjare në rrjetet sociale, tashmë zërat për ndarje janë kthyer.

Kliko per me shume info

‘Nuk ka më dyshime, Bora Zemani dhe Vin Veli janë ndarë. Lajmi konfirmohet nga të afërm të çiftit të njohur, të cilët kanë marrë vendimin për t’i dhënë fund marrëdhënies së tyre disavjeçare, nga e cila kanë edhe një djalë.

Deri më tani nuk ka asnjë reagim zyrtar lidhur me lajmin në fjalë, nëse çifti është ndarë apo jo. Por duhet të përmendim faktin se prej kohësh çifti nuk kanë publikuar foto me njëri-tjetrin, madje ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.