Noizy poston foto me nënën: Me ma fal gjithë botën, a e dini që s’është mjaftueshëm?

Kliko per me shume info

Reperi i njohur Noizy është një prej më të ndjekurve nga fansat shqiptarë në rrjetet sociale.Ai shpesh ndan me ta imazhe të ndryshme nga përditshmëria e tij, ndërsa merr mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e tij të shumtë.

Së fundmi, ai ka publikuar një foto shumë të veçantë nga fëmijëria e tij.Në imazh, ai shihet pranë nënës së tij, ndërsa vërehet qartë nga tiparet e tij të fytyrës, të cilat edhe pse me kalimin e kohës nuk kanë ndryshuar shumë.

Kliko per me shume info

“Me ma fal gjithë botën, a e dini që s’është mjaftueshëm” (sic.), ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.