Noizy lajmëron policinë, kërcënohet nga repera shqiptarë në mes të New York

Kliko per me shume info

Përveç Europës, Amerika është një tjetër vend i mbushur me fansa të Noizyt. Ditën e djeshme ai ka mabjtur një koncert në Queens, Neë York por jo gjithçka ka shkuar mirë sipas zërave që qarkullojnë ditën e sotme.

Një përplasje mes Don Phenom dhe grupit të tij kundra Noizyt ka ndodhur pak para fillimit.Sipas zërave rreperi ka lajmëruar menjëherë rojet e sigurimit, megjithëse nuk ka dhënë asnjë detaj për këtë ngjarje.Në video ai nuk duket prezent dhe ende mbetet e paqartë se çfarë ka ndodhur në të vërtetë.

Kliko per me shume info

Djali i cili ka parë të gjithë ngjarjen shkruan për JOQ.al:

Kjo është video e momentit të përplasjes midis grupit CFE aleat me TBA kundër Noizyt, përplasja ka ndodhur në momentin kur ai shkon për koncert, i kërcënuar nga grupi ai ka kerkuar ndihmën e policisë për mbrojtje.

Video eshte bere një dite më parë në Queens, atje ku Noizy do të mbante koncertin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.