Noizy krenar me Shqipërinë në ditën e flamurit

Kliko per me shume info

Edhe reperi i njohur Noizy ka uruar sot të gjithë shqipëtarët për nder të festës së flamurit dhe 105 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

Madje ai është shprehur se ndjehet shumë krenar për Shqipërinë.

Kliko per me shume info

‘E bukura Nënë Gjithmonë krenar me ty. Gezuar 28Nentorin’ ka shkruar Noizy në foton që ka publikuar në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.