Njihuni me çiftin liberal, ndajnë jetën seksuale me 20 mijë veta

Një çift që ka një marrëdhënie ‘fluide’ këmbëngul që partnerët e tjerë e bëjnë dashurinë e tyre për njëri-tjetrin më të fortë se kurrë.

Brittany Taylor, 29 vjeç, nga Rhode Island dhe Conor McMillen, 33 vjeç, nga Kalifornia, preferojnë të mos e etiketojnë veten si të fshehtë, por thonë se ata ndajnë marrëdhënie intime me njerëzit e tjerë përmes You Tube, raporton DailyMail.

LEXO EDHE:  HOROSKOPI për ditën e sotme/ E enjte 19 PRILL 2018
Kliko per me shume info

Edhe pse pranojnë se të ata janë ndjerë xhelozë gjatë marrëdhënies së tyre tre-vjeçare, ata thonë se kanë mësuar t’i kthejnë ndjenjat e tyre në një përvojë pozitive.

Çifti tani promovon ‘dashuri të papërfunduar’ në kanalin e tyre në YouTube, ku ata kanë grumbulluar 20,000 abonentë, ku dhe ofrjnë shërbime të ndryshme lidhur me marrëdhëniet dashurore.

LEXO EDHE:  Tmerrohen njerëzit! Fusha pushtohet nga pitoni gjigant

Duke përshkruar marrëdhënien e tyre të hapur, çifit shpjegoi: “Marrëdhënia jonë është fluide, sa keminshumë njerëz në jetën tonë që mund të konsiderohen miq, me të cilët kemi ndarë marrëdhënie seksuale ose marrëdhënie romantike.

“Ne kemi pasur marrëdhënie që shkojnë nga afatshkurtra në afat të gjatë, kemi partnerë që u pëlqejnë të lëvizim trupin tonë duke praktikuar akrobaci, por nuk ndajmë intimitet tjetër”./ lajmifundit.al

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here