Një ndër gazetarët më të paguar në Shqipëri. Rrëfehet moderatori: Kam një rrogë shumë të lartë

Kliko per me shume info

Moderator dhe pronari i show-ut televiziv “Zonë e Lirë”, Arian Çani përflitet si një ndër gazetarët më të paguar në tregun shqiptar.

Ditën e djeshme Çani ishte i ftuar në “Why Not” nga Roza Lati, ku foli për herë të parë për rrogën e tij duke deklaruar hapur se është një rrogë shumë e mirë.

Kliko per me shume info

Ai u shpreh:

Është e lartë, nuk do preferoja ta thoja shifrën por është një rrogë shumë e mirë. Është emision komercial i cili ka çmime shumë të mëdha dhe kam shumë sponsora. Nuk dua ta them, jo për sekret, por nuk ka ndonjë rëndësi. Se unë do ta bëja po njësoj edhe po mos të kisha lekët”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.