Një i vdekur dhe tre të plagosur rëndë, pllaka e mermerit ra mbi makinë

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në këto momente në Lushnje, ku një mermer ka rrëshqitur dhe ka zënë poshtë një kaminonin, si pasojë kanë humbur jetën 24-vjeçarja Erinalda Isufaj dhe 3 të tjerë janë plagosur rëndë.

Kliko per me shume info

Mësohet se në kamion me targa A667MP drejtohej nga shtetasi me iniciale B.P, banues në Tiranë dhe në të ndodheshin 4 persona.  Mermeri ka rrëshqitur nga kamioni ku ndodhej me qëllim transportimin e tij.Policia në vendngjarje po heton për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.