Ngjyra trend për vjeshtë: Me këtë ngjyrë femra duket më joshëse!

Kliko per me shume info

U përshtatet absolutisht çdo teni të lëkurës.

Është ngjyra e kuqe të cilën më së shumti do ta shohim nëpër rrugë dhe në vitrina të butikëve gjatë vjeshtës dhe dimrit!

Kliko per me shume info

Kjo ngjyrë e zjarrtë do të jetë e përfaqësuar në nuanca të ndryshme, nga ato të zjarrta të kuqe dhe të shndritshme, deri te të errëta dhe shumë të errëta, transmeton Telegrafi.

Njohësit e modës e kanë përcaktuar si trend absolut për shkak të dy arsyeve të pamohueshme – e para, sepse u përshtatet bash çdo ngjyre të tenit, nga e zbehta e plotë deri te e zeshkëta, dhe e dyta, sepse me ngjyrë të kuqe secila femër duket më joshëse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.