Ngjashmëria mes kryeministrit Edi Rama dhe diktatorit Kim Jong Un

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar mesazhin e radhës të qytetarit digjital.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Berisha ka postuar fotot dhe mesazhin e një qytqetari digjital, i cili krahason kryeministrin Edi Rama me diktatorin Kim Jong Un, për të cilët thotë se, “shuajne braktisjen dhe vetmine duke pozuar me ministrat e vet!”.

Kliko per me shume info

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.